רישוי עסקים

חוק רישוי עסקים התשכ"ח- 1968 מחייב כל עסק המוגדר בצו רישוי עסקים קבלת רישיון עסק לפתיחת וניהול העסק, רישיון העסק הינו מסמך המתקבל מהרשות המקומית. קיימים כ 200 סוגי עסקים החייבים ברישיון עסק וביניהם : אולמות אירועים, מסעדות, אטליזים, מאפיות, קיוסקים, מפעלים, ייצור וממכר מזון, מוסכים וכו' .

רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק וזאת על פי מטרות החוק לטובת הציבור הרחב.

משרדנו מלווה את הלקוח בתהליך הוצאת רישיון העסק, החל משלב הגשת הבקשה, טיפולה מול הרשות והגורמים הרלוונטיים ועד לקבלת רישיון עסק.

טופס 4

טופס 4, או בשמו המלא – טופס אישור אכלוס, הוא אחד השלבים האחרונים לקראת מסירת מפתחות דירה חדשה לדיירים שעתידים לגור בה, או להשכיר אותה. הטופס מהווה הצהרה של הרשות כי בניית המבנה הסתיימה באופן רשמי והוא בטוח ומתאים למגורים, וכן כי ניתן לחברו לתשתיות שונות כמו מים, חשמל וטלפון. את הבקשה לטופס 4 מגיש בעל ההיתר לעירייה בליווי תצהירים שלפיהם, בין היתר, יש התאמה בין הבנייה בשטח להיתר הבנייה שניתן בעת הבנייה, לא נוצרו ליקויים המהווים סכנה למשתמשים במבנה או בסביבתו, תשתיות המבנה מותקנות כהלכה, קיים איטום למרחבים המוגנים ועוד.

משרדנו מלווה את הלקוח בתהליך הוצאת טופס 4, החל משלב קבלת המסמכים והדרישות מהרשות, ליווי בחתימת בעלי המקצוע הנדרשים, פגישות עם מפקחים ברשויות ועד לקבלת האישור מהרשות.

לתיאום פגישה השאירו פרטים